O lidech všeobecně...

2. října 2018 v 16:08 |  O lidech
Jak se říká, člověka je možno odsoudit, přehodit na druhou kolej velmi snadno. Stačí k tomu pár poznatků. Ale to je asi ta největší chyba, která má potom za následek, že se daná osoba se nemá ani jak bránit. Bezesporu je potom odkázán na odlišné myšlení druhých, a těch, kteří ho třeba znají lépe, blíže, ale to je také vždy sporadické.
Odsoudit člověka je podle mne to nejjednodušší, než se ho snažit pochopit. Každý se ptá, proč by to měl činit, chápat toho druhého, k čemu je to dobré. Odpověď je snadná, aby se nám žilo lépe, bylo by méně šarvátek, násilí, hádanic, zbytečných dohadů a zmatků.
Já osobně se tím řídím, a nestěžuji si a věřte, všeobecně okolo mne si lidé nestěžují, ba naopak, rádi se se mnou setkávají, píši mi a podobně. Neustále se jedná totižto o přístup, jakým k lidem přistupujete. Ať je to člověk sebezlejší, tím více se obrňuji před jeho negativitou, a nemám s ním poté takové problémy jednat, jako ostatní...
Ale je také pravda, že dneska lidé se již hodně maskují a také používají hodně novějších metod, jak se maskovat, mám na mysli třeba drogy. To už je potom mnohem složitější, odhadnout takového člověka vnitřně a také zvolit individuální přístup. V podstatě je jasné, že takovému člověku, který je závislý na drogách, mariuhanu počínaje, nemůžete věřit, je schopný zaprodat vlastní rodinu aby docílil vytouženého cíle. Je to smutné, nicméně, pravdivé a v dnešní době zcela reálné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama