O lidech a jejich chování

6. října 2018 v 6:42 |  O lidech a)
Každý z nás žije v tom svém městečku, městě, vesnici či dědince, prostě tam, kde musí být, anebo je tam proto, že se mu tam líbí a neopustil by jej za nic na světě.
A tak se denně setkáváme s lidmi, kteří na nás přímo, či nepřímo zanechávají odkaz současné doby.
Za svůj život, a není tak krátký, jsem se setkal s různými lidmi, různého typu. Zažil jsem dobu totalitní, mohu tedy posuzovat a srovnávat, jak se lidi mění vůči době, jak se přizpůsobují životu po revoluci, anebo s ním bojují dodneška.
Rozhodl jsem si vytvořit tento web proto, abych své myšlenky a názory, za které se nestydím, poslal dál, a seznámil s nimi širokou veřejnost, i když vím, že je spousta lidiček, kterým je to jedno, nezajímá je to, staví se k tomu lhostejně.
Faktorů, které mne přivedly k vytvoření těchto stránek, s touto tématikou je samozřejmě povícero.
Třeba ten, že jsem zjistil, že někteří jedinci jsou neměnící se. Zlý jsou neustále a v jejich oblibě je škodit lidem, zejména ubližovat, a to různou formou. Ať už je to psaním anonymů, donášením, udáváním, pomlouváním, v těch horších případech vyhrožováním, anebo dokonce fyzickým týráním, popřípadě ještě hůře, psychickým týráním a tlakem. A také, a to považuji za to nejhorší, ubližování dětem, léčením vlastních komplexů na dětech, týrání, hrubé násilí vůči nim.
Když jsem byl mladší, rád jsem sledoval televizi a v ní kupříkladu seriály, a filmy, kde se popisovaly příběhy mladých lidí, život v jejich rodinách. Přiznám se, mnohému jsem nerozuměl, hodně situací jsem neznal, byl jsem vychováván v obyčejné rodině, kde slušnost, porozumění, a kvalitní soužití s ostatními bylo prioritou. U nás se kladl důraz na to, abychom každému vyšli vstříc, byli ochotní, byli slušní, zdravili, prostě normální lidi, kteří se nestydí, že jsou právě normálními.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama